Kıl çadırı fiyatları

Categorieskıl çadırıYorum yok Kıl çadırı fiyatları592 views

Kıl çadırı ve yörük çadırı için doğru adrestesiniz. Farklı renk ve ebattaki kıl çadır, Kıl çadır fiyatı ve diger sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kıl çadır nedir, Kıl çadır nerelerde kullanılır, Kıl çadır özellikleri nelerdir, Kiralık kıl çadır olurmu, Yörük çadırı ile kıl çadırı arasında fark varmı, Kıl çadır ömrü nekadar, Farklı kalitelerde kıl çadırı olurmu ve buna benzer birçok sorununuzun cevabını bizde bulabilirsiniz.

Goat hair tent manufacturer TURKEY, nomad tents manufacturer, bedouin tent manufacturer TURKEY, goat hair tents trade İstanbul.

Bu yazımızda Kocaeli’nin Büyük Komutanı Gazi Akça Koca anısına yapılan tiyatro gösterisi “Kıl Çadırların Düşü” “Kıl Çadırlardan Cihan İmparatorluğuna” adlı oyunun farklı çevrelerden aldığı değerli yorum ve haberlere yer vereceğiz.

kılçadır- 13

Öncellikle Milliyet gazetesi ile başlayalım:

KIL ÇADIRLARININ DÜŞÜ’NE İZLEYİCİLERDEN TAM NOT – Kocaeli’ye adını veren büyük komutan Gazi Akçakoca’nın anısına oynanan Kıl Çadırların Düşü izleyici ile buluştu.

TV41 haber sitesinde:

Kıl Çadırların Düşü izleyiciden tam not aldı – Kocaeli’ye adını veren büyük komutan Gazi Akçakoca unutulmadı ve bu yıl “Akçakoca” yılı olarak adlandırıldı.

Kocaeli Manşet İnternet Sitesinde:

“Kıl Çadırların Düşü” 2 Mayıs’ta sahnede – KIL ÇADIRLARDAN CİHAN İMPARATORLUĞUNA – Bu yılın “Akçakoca Yılı” olarak kutlanması ve Kocaeli’ye adını veren büyük komutan Gazi Akçakoca’nın anısını gelecek nesillere aktarmak amacıyla A. Kadir Bozkurt tarafından kaleme alınan “Kıl Çadırların Düşü” isimli tiyatro oyunu, 02 Mayıs Cuma saat 20.00’de Süleyman Demirel Kültür Merkezi (SDKM)’nde perdelerini açacak.

Bizim Kocaeli sitesinde:

‘Akçakoca Yılı’ nedeniyle Kocaeli’ye adını veren Gazi Akça Koca’nın anısına Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ‘Kıl Çadırlarının Düşü’ isimli oyunun galası Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi

Haberler.com adlı sitede:

Kıl Çadırlarının Düşü’ne İzleyicilerden Tam Not – Kocaeli’ye adını veren büyük komutan Gazi Akçakoca’nın anısına oynanan Kıl Çadırların Düşü izleyici ile buluştu.

şeklinde yer alan haberler ve yorumlarla kanıtlandığı üzere bu tiyatro oyununa büyük bir ilgi vardı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Başta A. Kadir Bozkurt olmak üzere, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları sanatçısı Veysel Sami Berikan’a özellikle teşekkürler. Zengin görsel motiflerin yanı sıra; geniş oyuncu ve dansçı kadrosuyla dikkat çeken oyunun yönetmen yardımcılıklarında Ahmet Yasar Özveri ve Ferdi Yıldız bulunuyor. “Kıl Çadırların Düşü”nde Ahmet Yaşar Özveri, Aslı Yigit, Ferdi Yıldiz, Mehmet Beyazıt, Numan Ertuğrul Uzunsoy, Nuri Karadeniz, Nursel Çeliktürk, Sarper Saydam, Sonnur Şahin, Şafak Karaali, Talha Kaya, Ufuk Aşar ve Zeynep Ozan rol alıyor. Oyunun dansçı kadrosu ise Betül Demir, Beyzanur Boyuktaş, Doğa Demir, Ersin Saraç, Gulçin Canet Bakal, Mustafa Said Arol, Onur Salar, Sefa Yıldırım, Seyit Sercan Çelik, Sümeyye Boyuktaş, Yasin Demir ve Yusuf Ozan Ergüneş’ten oluşuyor.

Bir Cevap Yazın